Lietuviškai    English

Krepšelis tuščias

UNIKALU LT - tai modernus dizainas, sukurtas remiantis lietuvišku paveldu.

 

Didžiuojamės savo tauta, viena seniausių Europoje išgyvenusių iki šių dienų. Esame unikalūs ir siekiame tokiais išlikti. Mūsų stiprybė slypi kalboje, dainose, papročiuose, tradicijose ir savitame stiliuje. Grožio suvokimas keliauja iš kartos į kartą.

 

Tai išskirtinis lietuviškas dizainas, reprezentuojantis Lietuvą kokybiškai. Kurdami suvenyrus, dovanas, sporto atributiką, mažus daiktelius, mes norime išgryninti mūsų šalies tapatybę, kad su pasididžiavimu dovanotume mūsų produktus kiekvienam ir visur pasaulyje.

 

UNIKALU LT atidžiai ištyrinėjusi šalies etno paveldą - senovės lietuvių aprangą, aksesuarus, formas, raštus - visa tai perkelia į šiuolaikinius kūrinius. Tradicinės Užgavėnių kaukės išlaikydamos savo tematiką tampa ryškiomis, moderniomis kaukėmis.

 

Visi mūsų kūriniai ir gaminiai sujungia senovės ir šiuolaikinį stilių, iš etno kultūros paimant tai, kas geriausia. Mes kuriame, kad išsaugotume lietuvių vienybę ir atskleistume unikalumą.

 

 

 

ŽMONĖS, KURIE PADĖJO IDĖJAI TAPTI REALYBE

 

 

UNIKALU LT idėjos autoriai - architektas Algis Kaušpėdas, skulptorius bei tapytojas Tadas Gutauskas ir verslo konsultantas Mantas Goštautas.

 

Unikalių Užgavėnių personažų aprašymus sukūrė bei kūrinių autorius konsultavo profesorius Libertas Klimka.

 

ĮBAUGINK VARŽOVĄ filosofiją sukūrė etnoastronomas Jonas Vaiškūnas.

 

Užgavėnių kaukes transformavo į šiuolaikinę meninę formą Tadas Gutauskas.

 

Visakeriopai palaikė daugybė Lietuvos patriotų!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


UNIKALU LT PARTNERIAI