Lietuviškai    English

Krepšelis tuščias
2013-05-17

Debiutavo nauja UNIKALU LT kolekcija „Misija Sibiras 2013“. Ją renkasi Lietuvos įžymybės!

Lietuvių tauta net sudėtingiausiais laikais kaip išgalėdami stengėsi išsaugoti savo šaknis ir neužmiršti istorijos. Šiandien lietuviško identiteto saugojimas - tai pat aktualus.

Lietuvių tauta net sudėtingiausiais laikais kaip išgalėdami stengėsi išsaugoti savo šaknis ir neužmiršti istorijos. Šiandien lietuviško identiteto saugojimas - tai pat aktualus.

Valstybes ir kultūras skiriančios sienos nebe tokios ryškios, todėl kyla pavojus suvienodėti su kitomis tautomis, perimti jų tradicijas. Ypač, kai vis daugiau mūsų tautiečių emigruoja svetur...

Krepšininkas Jonas Valančiūnas šiuo metu gyvena ir žaidžia Kanadoje, tačiau ir tėvynės nepamiršta. Juk čia gyvena jo mama ir mylimoji Eglė. Visai neseniai vaikinas viešai pademonstravo, kad net gyvendamas už tūkstančio mylių širdimi gali būti namuose. Nuo seno emigravę ar ištremti lietuviai savo rūbuose nevengė tautinių juostų motyvų. Pasiilgęs Lietuvos klonių Jonas Valančiūnas puošiasi specialiais „Misija Sibiras“ marškinėliais, puoštais tautiniais motyvais.

Tokius pat marškinėlius nuolat dėvi jaunimo mylimas Gabrielius Liaudanskas - Svaras bei sportininkė Lina Stančiūtė. „Misija Sibiras“ kolekcijoje rasite dviejų spalvų marškinėlius, kepuraitę bei apyrankę. Tai - specialiai jaunimui sukurta šiuolaikiška linija stilingai įkomponuojanti ir lietuviškus motyvus.

„Ši atributika tarsi iki šiol neužpildyta niša pilietiško ir patriotiško žmogaus saviraiškai. Tai būdas atrodyti originaliai ir tuo pačiu išreikšti solidarumą tautinėms vertybėms bei tradicijoms. Kiekvienas www.unikalu.lt tinklalapyje įsigijęs „Misija Sibiras“ marškinėlius, kepuraitę ar apyrankę ne tik taps projekto „Misija Sibiras“ ambasadoriumi, tačiau ir įneš savo svarų indėlį į jaunimo iniciatyvos įgyvendinimą bei Lietuvos istorijos puoselėjimą“, - teigia labdaros ir paramos fondo „Jauniems“ direktorius Arnas Marcinkus.

 

Skaitykite daugiau: http://www.panele.lt/straipsniai/daiktai/jonas-valanciunas-kanadoje-demonstruoja-lietuviskas-madas.d?id=61397725
UNIKALU LT PARTNERIAI