Lietuviškai    English

Krepšelis tuščias

Lino Kleizos kolekcija 2012

Jonas Vaiškūnas, etnoastronomas.


UNIKALU LT kolekcijos su Lino Kleizos atvaizdu idėja sutapatinti vieną mėgstamiausių Lietuvoje krepšininkų – Liną Kleizą su lokiu remiasi senovės baltų tradicijomis kuomet lokio įvaizdis buvo pasitelkiamas siekiant pažadinti žmoguje slypinčias kovines galias prieš artėjančius neeilinius išbandymus ir kovas.

UNIKALU LT sukurtos Lino Kleizos kolekcijos 2012 siekis yra ne tik sustiprinti paties Lino galias, bet ir įkvėpti visus jo gerbėjus patikėti savo didvyriu galinčiu nugalėti visas įmanomas kliūtis ir įšvęsti Lietuvos krepšinio rinktinę į Olimpiniu pergalių kelią.

Daugelio tautų mitiniai didvyriai pasižymintys nelygstamomis galiomis nuo seno tapatinami su galingais žvėrimis. Čia prisimintinas nelygstamas germanų kovotojas Beovulfas, latvių mitinis galiūnas, žmogaus ir lokės sūnus – Lačplėsis, lietuviškų pasakų mergelės ir lokio vaikas – smarkuolis Meškausis. Tai totemizmo laikus menantys įvaizdžiai apreiškiantys zoomorfiniu pavidalu įsivaizduojamas žmoguje glūdinčias didžiules galias. Norėdami savyje jas pažadinti mūsų protėviai ir naudodavo lokio įvaizdį.

Sėkmingai su šiuo įvaizdžiu susitapatinęs didvyris ne tik pats įtiki savo galimybėmis ir atveria savyje nepaprastas jėgas kurių žmogus per savo trumpą gyvenimą dažniausiai panaudoją tik menką dalį tačiau tuo pat metu tampa sekimo ir mėgdžiojimo pavyzdžiu kitiems. Tikėkimės, kad iš mūsų protėvių paveldėtas lokio įvaizdis įkvėps pergalėms Lietuvos krepšinio rinktinės pareigas dabar perėmusį Liną Kleizą, Lietuvos rinktinę ir visus ją palaikančius sirgalius. Senais iš protėvių paveldėtais ženklais pakurstytas lietuvių ryžtas ir galia vėl privers sudrebėti priešininkus ir su šūkiu „Mes už Lietuvą!“ Lietuvos vyrai ne tik pateks į Olimpiadą, bet ir nuskins olimpiniu laurus Londono olimpinėse rungtynėse.

Lino Kleizos kolekcijos prekių kiekis ribotas!

Lino Kleizos kolekcijos Polo marškinėlių kolekcijos dydžiai yra puse numerio sumažinti. Kolekcijos dizainas ir stilistika nurodo Polo marškinėlius nešioti aptemptus ( close-fitting ). Jei jūs norite dėvėti marškinėlius kiek laisvesnius, prašome rinktis vienu dydžiu didesnius.


Marškinėliai - IŠPARDUOTA!

Kepuraitės - IŠPARDUOTA

Apyrankės - IŠPARDUOTA

UNIKALU LT PARTNERIAI